מתיחת בטן

מתיחת בטן – למי זה מתאים?

אנחנו מקפידים על תזונה נכונה וספורט, וגם ברור לנו הקשר ביניהם לבין הבריאות שלנו. מצד שני, ברור לנו שהם משפיעים גם על המראה החיצוני, ולרובנו חשוב להיראות ולהרגיש טוב. הבעיה היא שלאורך השנים הגוף משתנה, וגם תפריט בריא ושגרת אימונים מסודרת לא תמיד עוזרים לנו להגיע אל הבטן השטוחה שאנחנו כל כך כמהים לה. נשים רבות מתמודדות עם השינוי הזה לראשונה לאחר הלידה, כשהגוף מתקשה לחזור לגזרתו הקודמת. מי שמרגישה שהשינוי הזה פוגע בביטחון העצמי שלה או מקשה עליה להרגיש נינוחה בביקור השבועי בחוף הים עשויה למצוא שהליך מתיחת בטן הוא פתרון אידאלי עבורה. הוא בהחלט עשוי להיות כזה, אבל מה זה אומר בכלל?

 

כך מתבצעת מתיחת בטן

באופן כללי ניתן לבצע מתיחת בטן בכמה דרכים אפשריות. השיטה הקלאסית דורשת חיתוך לאורך האגן, כריתה של עור ושומן עודפים ולבסוף – הידוק הבטן ותפירתה. שיטה חלופית תתאים בעיקר למי שחווה ירידה דרסטית במשקל, והיא כוללת חתך סיבוב באגן תוך הסרת עודפי העור בעיקר מאזור הבטן, אבל גם מאזור הגב (ומשום כך זוהי מתיחת בטן היקפית). הליך קצר ופשוט יותר הוא הליך שכולל חתך צר יחסית שדרכו ניתן לבצע את כריתת העור והשומן. שלוש הטכניקות הללו יכולות להתאים למצבים שונים ולאנשים שונים, ואין ספק שרק רופא מומחה יוכל לעזור לכם בבחירת השיטה המתאימה לכם. לכן, כשאת בוחרת את הרופא המטפל שלך ודאי שאת בוחרת במי שיש לו את הניסיון ואת הידע לבצע בדיוק את ההליך המתאים לך.

 

היערכות לקראת מתיחת בטן

אם קיבלתם את ההחלטה לבצע מתיחת בטן אתם בהחלט בדרך הנכונה לשיפור התחושה האישית שלכם. באופן טבעי וברור כדאי לבחור ברופא מקצועי עם צוות מיומן ועתיר ניסיון. אנחנו ב-See Me רואים אותך ומבינים את החששות שבוודאי מלווים את ההחלטה הזו, ועם ליווי מדויק ואיכותי תקבלי מענה לכל שאלה והתלבטות. בנוסף, חשוב מאוד לזכור שתהליך ההחלמה מניתוח מתיחת בטן הוא תהליך שידרוש מנוחה והתאוששות, שהרי בסופו של יום מדובר בהליך כירורגי שאינו שונה מהליכים כירורגיים אחרים (בין אם רפואיים ובין אסתטיים). לכן, ודאי שיש לך סביבה תומכת שתוכל לספק תמיכה וטיפול בימים הראשונים לאחר הניתוח, וכמובן רצוי להתכונן למנוחה מוחלטת – גם מהעבודה. זה לא דבר שלילי לקחת קצת חופש מפעם לפעם, אבל במקרה הזה תזדקקי לחופשת המחלה כדי לאפשר לגוף להתאושש מההליך הזה.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות