הגדלת חזה

מה חשוב לדעת על הגדלת חזה?

בין שלל הטיפולים הקוסמטיים וההליכים הכירורגיים בתחום הרפואה האסתטית יש אחד שזוכה לפופולריות עצומה. ניתוחי הגדלת חזה הם בוודאי לא חדשים בנוף המקומי, אבל בשנים האחרונות הם נעשים נפוצות קצת יותר. רופאים מומחים שונים מאפשרים לבצע ניתוחים מהסוג הזה, תוך שהם מסייעים לנשים לטפל בנקודה שבה הן מרגישות את הצורך ללטש או לשנות. עם זאת, רגע לפני שאת נשכבת על מיטת הניתוחים לצורך הגדלת חזה, יש כמה נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון, והנה שלוש מהן.

 

1.  ניתוח הגדלת חזה: אצל מומחה בלבד

נשים רבות בוחרות לבצע ניתוחי הגדלת חזה אצל רופא שיציע מחיר נמוך במיוחד או אצל מי שיסכים לבצע הגדלה משמעותית גם אם רופאים אחרים לא מיהרו לעשות זאת. אין ספק שניתן למצוא טיפולים זולים במיוחד – בדומה לכל טיפול וניתוח בכל תחום אחר – אבל האם זה באמת נכון גם עבורך? במקרים רבים מחיר זול מעיד על חוסר ניסיון, ורופא שיסכים למהלך שנחשב על ידי רבים אחרים כבעייתי או לא מומלץ צריך לעורר גם הוא נורה אדומה.

 

2.  סוג השתל ואיכותו

כשאת מבצעת ניתוח הגדלת חזה את למעשה מאפשרת לרופא להחדיר שתל אל החזה. עם זאת, חשוב מאוד לוודא שהשתל המיועד הוא איכותי מאוד, כזה שיעניק מצד אחד מראה טבעי מאוד ומצד שני יבטיח את שלומך ובריאותך לאורך זמן. אז נכון, שתל איכותי יעלה לך קצת יותר, אבל בסופו של התהליך הזה תיהני מחזה שנראה טבעי יותר ובעיקר תבטיחי לעצמך ראש שקט הרבה יותר, וזה כשלעצמו שווה הרבה.

 

3.  הגדלת חזה ובחירת הקליניקה

ניתוח הגדלת חזה הוא אולי הליך קוסמטי, אבל הוא עדיין ניתוח לכל דבר ועניין. משום כך רצוי לבחור בקליניקה מקצועית וטובה שבה הצוות מנוסה ומיומן בכל הפרטים הקטנים, כדוגמת See Me. חשוב לזכור שגם נושאים אחרים משחקים כאן תפקיד חשוב, לרבות יחס אישי ורמת השירות שתקבלי. סביר להניח שלקראת הניתוח את מתמודדת עם חששות, ספקות ולא מעט שאלות. רק מרפאה אסתטית עם צוות סבלני ומקצועי היא מרפאה שבה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה וזריקת הרגעה לכל דילמה באשר היא. אם יש נושא אחד שבו בהחלט לא רצוי להקל ראש זהו הנושא הזה, שכן ההליך לקראתו את צועדת ישפיע לאין שיעור על הופעתך ועל תחושת הביטחון העצמי שלך – לכן רצוי לבחור רק בטובים ביותר למשימה.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות