ניתוח עפעפיים

איך ניתוח עפעפיים הפך לפופולרי כל כך?

בין שלל ניתוחים קוסמטיים יש ניתוח אחד שזוכה לפופולריות רבה מאוד, ולמעשה הוא אחד משלושת הניתוחים הנפוצים ביותר הן בקרב נשים והן בקרב גברים. ניתוח עפעפיים הוא הכוכב הזה, והוא שמספק פתרון למי שרוצה להתמודד בהצלחה יתרה עם הגיל והשפעותיו על מראה העיניים. לאורך השנים ועם החשיפה הממושכת לשמש ולעישון (כמו גם לתורשה, כמובן) העפעפיים עשויות לצנוח, שקיות שומן עלולות להצטבר וגם קפלי עור וקמטים פוגעים במראה הכללי, או לפחות בתחושה האישית שלנו. ניתוח עפעפיים הוא הפתרון האידאלי, זה שמאפשר הסרת עודפי עור ושקיות שומן, והוא גם שמחזק את שרירי העפעפיים תוך שהוא מעניק לנו מראה צעיר ורענן יותר.

 

כך מתבצע ניתוח עפעפיים

באופן כללי ניתוח עפעפיים מתבצע לאחר טשטוש המטופל ולאחר שהוזרקו חומרי הרדמה מקומית. יתרה מכך, משום שמדובר בהליך פשוט ומהיר יחסית (עד שעה) הוא גם איננו כואב. זוהי בוודאי סיבה טובה לפופולריות של ההליך הזה, שכן ניתוח עפעפיים מצליח להביא לתוצאות נהדרות מבלי להסב כאב מיותר או לגרום למטופל לחוש אי נוחות. במהלך הניתוח עצמו יוסרו למעשה עודפי העור, כאשר החתך המדויק מתבצע באזור שבו ניתן להסוות את הצלקת – לרוב בתוך קפלי העפעפיים. מטופלים רבים עשויים לבחור לבצע בשלב זה גם הרמת גבות או שהם יעדיפו להרים את העפעפיים הצונחות (מה שקרוי בעגה המקצועית פטוזיס). לאחר הניתוח יש לקחת בחשבון גם זמן החלמה, כך שאם אתם עוסקים בפעילות גופנית או משתוקקים לחזור לעבודה – עדיף להקשיב להנחיות הגורם המטפל כדי למנוע סיבוכים מיותרים וסיכונים.

 

בחירת הגורם המטפל

כאמור, ניתוח עפעפיים אינו ניתוח מורכב או כואב, אבל כדי להבטיח שהוא אכן יעבור בקלות וביעילות – וגם עם מינימום תופעות לוואי – רצוי לבחור בקפידה את הגורם המטפל. לאחר שתקבלו המלצות או תערכו סקר קצר משלכם באינטרנט, הקפידו לתאם פגישת ייעוץ עם הרופא הפוטנציאלי כדי שתוכלו להבין מי הוא, מה הניסיון המקצועי שלו ומה מידת השליטה שלו בניתוח הספציפי הזה. מרפאת See Me מזמינה אתכם להגיע לפגישת ייעוץ מהסוג הזה, ללא התחייבות כמובן, כדי שתוכלו להבין את האפשרויות, לדעת לקראת מה אתם הולכים וגם לשאול את כל השאלות שמטרידות אתכם לפני שתקבלו החלטה סופית. רק לאחר שתבחרו את הגורם המקצועי המתאים ביותר עבורכם תוכלו להמשיך אל השלב הבא, ולביצוע ניתוח עפעפיים שישיג את התוצאה הרצויה מבחינתכם.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות