עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים – כמה פרטים שכדאי להכיר

המראה החיצוני חשוב לנו מאוד, גם אם אנחנו מכירים היטב את המנטרה לפיה היופי הפנימי הוא החשוב באמת. אנחנו משקיעים את הזמן באימוני כושר לצורך חיטוב הגוף, מקפידים לבחור את הבגדים הנכונים וגם לשלב באופן מדויק בין תסרוקת, איפור ואביזרים משלימים שונים. גם הליכים קוסמטיים שונים עומדים לרשותנו ומאפשרים לנו לשפר את התחושה האישית, בהם עיבוי שפתיים, תהליך שאיננו כירורגי ולכן נחשב גם לאטרקטיבי מאוד בקרב נשים רבות. אז מה זה אומר בכלל, ואיך עושים את זה?

 

כך מתבצע הליך של עיבוי שפתיים

ככלל ישנם שני חומרים עיקריים שבהם ניתן להשתמש לצורך עיבוי שפתיים – חומרים קבועים או זמניים. נתחיל דווקא מהקבוצה השנייה, זו שכוללת חומרים שייעלמו לאחר שלושה חודשים עד חצי שנה. ברשימת החומרים הזמניים ניתן למנות את החומצות ההיאלורוניות וחומרים כמו קולגן. מי שמעדיפה פתרון ארוך טווח תבחר לרוב בחומרים קבועים. שמם מרמז היטב על היתרון שלהם, שכן חומרים אלה מאפשרים לנו לבצע עיבוי שפתיים וליהנות מהתוצאה באופן קבוע. כאן החומר הנפוץ ביותר הוא הסיליקון, ולמעשה הוא די החומר היחיד שבו אפשר וכדאי להשתמש. עם זאת, היו בעבר סיבוכים שונים שנגרמו בעקבות עיבוי שפתיים עם סיליקון, מה שרק מחייב משנה זהירות והקפדה על בחירה ברופא מיומן שמתמצא בשיטת העבודה הטובה והמדויקת ביותר.

 

עיבוי שפתיים עם חומצות היאלורניות

בקטגוריית החומרים הזמניים נמצאות החומצות השונות. את מרביתן לא תכירו בשמות אבל התוצאות בין החומרים השונים די זהות. בפשטות, עיבוי שפתיים עם חומרים אלה הוא תהליך שמתבצע על ידי הזרקות. אנשים רבים נוטים לראות בפרק הזמן הקצר כחיסרון אבל אפשר לראות בו גם כיתרון – עיבוי שפתיים באמצעות חומצות היאלורוניות הוא הליך הפיך. מאחר והתוצאה תיעלם בתוך כמה חודשים, מי שתבחר לחזור למראה הטבעי שלה תוכל לעשות זאת ללא כל צורך בהתערבות חיצונית, וזאת בהשוואה להליכים אחרים שכוללים סיליקון לצורך עיבוי קבוע.

 

איפה מבצעים עיבוי שפתיים?

כאמור, עיבוי שפתיים הוא תהליך שדורש מיומנות ודיוק, בוודאי למי שרוצה ליהנות מתוצאה איכותית לאורך זמן, ובעיקר למי שמעוניינת להימנע מסיבוכים או תופעות לוואי. כל הטיפולים במרפאת See Me הם טיפולים איכותיים המתבצעים על ידי אנשי המקצוע המובילים והטובים ביותר. כך תוכלי לבחור את השיטה הנכונה עבורך, ולדעת שבסופו של התהליך השפתיים שלך ייראו בדיוק כמו שתמיד חלמת, והחיוך שלך רק יגדל.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות