ניתוחים פלסטיים

3 כללי זהב לפני שמבצעים ניתוחים פלסטיים

היום ניתוחים פלסטיים נפוצים אף יותר מאי פעם, ויש לכך לא מעט סיבות. מצד אחד אנחנו רוצים תמיד להיראות במיטבנו, בוודאי בעידן שבו התמונות שלנו מתנוססות בחשבונות האינסטגרם והפייסבוק. גם אם אנחנו נעזרים בזווית צילום נכונה ובפילטר המדויק כדי להרגיש שאנחנו הכי יפים בעולם, רובנו משתוקקים לתקן ולו פרט אחד קטן שתמיד הציק לנו. מצד שני ניתוחים פלסטיים הם גם נגישים הרבה יותר. יש לא מעט מנתחים המתמחים בביצוע מתיחת בטן, ניתוח אף או שאיבת שומן, והם גם מנוסים ומקצועיים יותר מאי פעם. המשמעות היא שהתוצאה תהיה טובה מאוד, ואנחנו נוכל לטפל בדיוק מה שדורש (מבחינתנו) טיפול. אבל מה חשוב באמת לדעת לפני כן?

 

הפרט החשוב ביותר: המנתח

השאלה הראשונה והחשובה מכולן היא שאלת המנתח. באופן כללי אפשר למצוא היום כמה וכמה מנתחים פלסטיים כמעט בכל תחום, אבל לא כל רופא יוכל להשיג את המטרה האידאלית עבורנו. ניתוחים פלסטיים דורשים מיומנות, דיוק ויד טובה, והצוות של מרפאת See Me מצויד בכל הכלים הללו. כשאתם בוחרים מנתח אמין ומקצועי אתם יודעים בדיוק מה עומד לקרות בכל רגע, איך יתבצע הניתוח, כמה זמן יידרש לכם להחלים ממנו ואיך תיראו כשגם ההחלמה תהיה מאחוריכם.

 

ניתוחים פלסטיים נפוצים

יש כמה וכמה ניתוחים פלסטיים שנחשבים נפוצים יותר, ויש גם כאלה שנחשבים קצת פחות נפוצים. במקרה שלהם תצטרכו, כמובן, להשקיע יותר זמן בבחירת רופא בעל ניסיון עשיר ורב. ניתוחים נפוצים יותר כוללים הגדלת חזה (או הרמת חזה), ניתוח אף, מתיחת בטן ושאיבת שומן. עם זאת, גם ניתוחים פלסטיים שנחשבים פופולריים ושכיחים יותר הם ניתוחים שמומלץ לבצע בהם סקר שוק מקיף ככל האפשר. זאת כדי להימנע מטעויות גדולות ומטיפול לקוי בידיו של מנתח חסר ניסיון או ידע הולם.

 

ניתוחים פלסטיים וההחלמה מהם

כלל שלישי ואחרון מתייחס ליום שאחרי הניתוח שלכם, וכאן חשוב לזכור שתהליך ההחלמה משתנה בין אדם לאדם. יכול להיות שהחברה הטובה החלימה מניתוח אף תוך כמה ימים, אבל הגוף שלה יגיב באופן שונה משלך, ובאופן דומה קיים הבדל מהותי גם בין ההחלמה מניתוח אף לבין ההחלמה ממתיחת פנים או שאיבת שומן. חשוב להבין מה יקרה ביום שאחרי ומה זמן ההחלמה ההגיוני. תמיכה מצד המשפחה והחברים הקרובים היא חשובה מאוד בשלב הזה, ורצוי שתעטפו את עצמכם בתמיכה הדרושה כדי לעבור את התקופה הזו בקלות רבה יותר.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות